Anasayfa » Faydalı Bilgiler » Gün Bahane Dostlar Şahane

Gün Bahane Dostlar Şahane

Sitemizde bu aydan itibaren siz missyemektarifleri.com takipçileri ile gün oturmalarımızı, sohbetlerimizi, oturmalarımızda ki muhteşem lezzetleri  paylaşacağım. 

Gün Bahane Dostlar Şahane

Gün Bahane Dostlar Şahane

Sponsorlu Bağlantılar

 

İlk gün oturmamız için yılların eskitemediği dostum lise yıllarından can arkadaşım Özlem de buluştuk. Canım arkadaşım onca saat iş yerinde çalıştıktan sonra yorulmadan üşenmeden bizlere harika bir sofra hazırlamış. Bu harika sofrada neler mi var ? Gelin bir bakalım.

Özenle hazırlanmış soframızda;

Bu saydığım lezzetleri bir güzel afiyetle yedikten ve çaylarımızı içtikten sonra, bütün kızlar muhabbete koyulduk. Elbetteki havadan sudan işten güçten konuştuk, güldük eğlendik, bu güzel gecenin anısına fotoğraflar çektik, doğum günü kutladık. Ama zannetmeyin ki faydalı bilgiler de paylaşmadık.

  • kaşları gürleştirmek için vazelin kullanmanın faydalı olduğu ve kullanan arkadaşlarımızın olumlu sonuçlar aldığı,
  • yine kaşları seyrek olan arkadaşların kaş farı kullanarak hem kaşlarının rengini saç rengi ile uyumlu hale getirebilecekleri,  hem de kaşların arasındaki boşlukları doldurabilecekleri,
  • göz alerjisi için çörek otu kullanılmasının son derece etkili bir yöntem olduğu ( bu bilginin doğruluğunu bizzat kendim test ettim. Polenlerden ve tozdan oluşan göz alerjim nedeni ile lens kullanmakta epey bir güçlük çekiyordum. Kullandığım göz damlaları ile tam bir sonuç alamamıştım. Sürekli bulanık görmeler, kaşıntı lensi bir an önce çıkarma hissi. Sonra bir yerde okudum ve denedim 2 günde bir çay kaşığının ucu ile bir miktar çörek otunu güzelce çiğnedim ve üzerine bol su içtim. Bir iki hafta sonra sonuç muhteşem artık lensimi rahatlıkla kullanıyorum.) gibi bazı faydalı bilgileri de birbirimizle paylaştık.

Ve arkadaşımız Özlem’e tüm hazırlıkları, emeği ve misafirperverliği için teşekkür ederek bir sonraki gün oturmamızda görüşmek üzere ayrıldık.

Sponsorlu Bağlantılar

Evet bir sonraki gün oturmamızda görüşmek üzere,

HOŞÇAKALIN, SEVGİYLE KALIN …

Gün Bahane Dostlar Şahane

Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*